قوانین

قوانین و مقررات ارسال کالا

1-ارسال کلیه کالا ها و یا خرید هایی که مبلغ فاکتور آنها بیشتر از دو میلیون ریال باشد ، در سراسر کشور به صورت رایگان انجام می گیرد.

2- به منظور ارائه سریع ترین و با کیفیت ترین سرویس ارسال ، شهر هنر در زمینه ی لجستیک ، اقدام به همکاری و ارسال کالا با روش های متنوع می نماید ، لذا کلیه ی محصولات خریداری شده از سایت از طریق پست پیشتاز شرکت پست ارسال می گردد.

3-به دلیل فرآیند دست ساز در تولید هر محصول، ممکن است محصول سفارشی شما از نظر نقش و نگار، نقاشی های انجام شده و حتی سایز، تطابق صد در صد با محصول ارائه شده در سایت نداشته باشد، اما امکان هماهنگی و اطلاع از محصول نهایی ای که قرار است برای شما ارسال شود وجود دارد. در صورت تاکیدات ویژه بر هر کدام از موارد فوق، لطفا با ما تماس حاصل نمایید.

4-با توجه به فاخر و ارزشمند بون محصولات خریداری شده از وب سایت شهر هنر ، کلیه سفارشات در بسته بندی های مناسب به شکلی که سلامت آن تضمین گردد برای مشتریان محترم شهر هنر ارسال می گردد. ضمنا ارسال با بسته بندی های فاخر و ارزشمند نیز طی توافقات بعدی و یا فروش های ویژه اطلاع رسانی می شود.

زمانبندی ارسال سفارشات

1-در پایان هر روز کاری ، تیم فروش شهر هنر کلیه محصولات فاکتور شده در آن روز را بسته بندی و در ابتدای روز کاری بعد تحویل شرکت پست خواهند داد. شرکت پست نیز مطابق قوانین و محدودیت های خود بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت پس از این زمان ، کالاهای تحویل گرفته شده را به مقصد سفارش خواهد رساند. درمواردی که ارسال از طریق سایر اپراتورهای پستی و خصوصی انجام گیرد زمان اجرای عملیات تحویل کالا به مشتری کاهش خواهد یافت.

2-شما خریدار محترم پس از نهایی شدن ارسال محصول می توانید با ورود به پنل کاربری خود در وب سایت شهر هنرکد مرسوله خود را دریافت نمایید.

3-به منظور اطلاع از وضعیت بسته ی پستی خود ، با مراجعه به وب سایت اداره پست و انتخاب گزینه رهگیری مرسولات می توانید از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع گردید. برای انجام این پیگیری می توانید به آدرس post.ir مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله در کادر اصلی از این خدمت استفاده نمایید.

شیوههای ارسال

روشهای حمل و نقل سفارش های مشتریان عزیز به صورت های زیر است:

1-پست پیشتاز/سفارشی: مزیت پست پیشتاز یا سفارشی هزینه پایین تر و در دسترس بودن برای تمامی نقاط ایران حتی روستاهای کوچک می باشد. با این حال در مورد اجناس شکستنی، این روش توصیه نمی شود.(مگر با مسئولیت خود مشتری)

2-باربری: این روش سریعترین حالت ممکن ارسال کالا هست و در مورد خریدهای عمده اکیدا توصیه می شود.  اجناس به صورت معمول یک روزه در ترمینال شهر مقصد قابل دریافت است.

نکته مهم: بر اساس قوانین پستی، در هنگام تحویل بسته می بایست در مقابل مامور پست اقدام به چک کردن مرسوله نمایید و در صورت مشاهده هرگونه شکستگی و یا عیب و ایرادی، کالا به مامور پست مرجوع شده و از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. در غیر این صورت مسئولیت سلامت مرسوله به عهده شهر هنر نخواهد بود.

ساعات کاری واحد فروش

در کلیه روزهای کاری تیم فروش  از ساعت 9:00 الی 19  از طریق شماره تلفن های اعلام شده ، آماده پاسخگویی به شما مراجعین محترم می باشد ، ضمنا سایر کانال های ارتباطی نظیر ایمیل ، تلگرام و پشتیبانی آن لاین نیز برای سهولت ارتباط آماده پاسخگویی به شما عزیزان بزرگوار می باشدتلفن تماس واحد فروش : 07132311087 

مرجوعی کالاشما خریدار محترم می توانید پس از دریافت کالا ، تا سه روز اقدام به عودت محصول به شهر  هنر نماییدلازم از است در صورت نیاز به عودت شماره حساب و درخواست خود را به صورت مکتوب در جعبه مرسوله قرار داده و بسته بند ی و ارسال نماید &l